Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy

Toužíte po microbladingu obočí nebo i jiné variantě jeho úpravy a ještě jste si nevybraly správnou proceduru? Znáte všechny varianty, jak zkrášlit svoje obočí a podpořit svůj vzhled?

Při výběru procedury na zvýraznění obočí se dobře rozmyslete, permanentní make-up je vždy vidět, nelze jej odlíčit a je to volba s delším horizontem!

Získejte perfektní permanentní obočí, které podtrhne vaši krásu

Svěřte se do rukou profesionálek v Gala Studio PRO.

Obsah

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Znáte microblading?

Co je úprava obočí microblading a jak se provádí? Microblading patří mezi jednu z metod, jak zlepšit vzhled nevýrazného obočí. Vylepší jeho tvar, barvu nebo také asymetrii. Dalšími variantami zvýraznění tvaru a skvělého vzhledu pro vaše obočí je permanentní make-up.

Jak již sám název napovídá, při realizaci tohoto typu permanentního make-upu je využívána takzvaná mikročepelka. Jejím prostřednictvím se drobnými tahy v oblasti obočí vytváří na kůži drobné řezy, které jsou následně vyplněny barevným pigmentem. Ten pak v kůži tvoří iluzi jednotlivých chloupků obočí.

Technika tetování na těle pomoci drobných tahů čepelkou je známá již tisíce let. Pro potřeby permanentního make-upu ji začali používat cca před 20 lety v Asii. Odtud se pak dostala do Evropy i Ameriky.  

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 3
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Pravda o trvanlivosti microbladingu obočí

Jak dlouho microblading obočí skutečně vydrží? Microblading se aplikuje do vrchní vrstvy pokožky, která se přirozeně obnovuje. Tato vrstva pokožky odumírá a její nejvrchnější část se přirozeně loupe a opadává.

A s ní samozřejmě i pigment microbladingu. Jeho trvanlivost proto nepatří mezi ty nejdelší. Microblading může vydržet rok až rok a půl. Během té doby se pigment vyplavuje a výsledek celkově zesvětlá.

Trvanlivější variantou pro zvýraznění tvaru a zlepšení vzhledu obočí je například pudrové obočí.

Následkem nekvalitní aplikace, odstraňování stroupků po proceduře nebo také vlivem mastné pokožky s velkými póry může být celkový výsledek tohoto typu PMU někdy deformován nebo také částečně zesvětlen. V těchto případech je pak nutná korekce, která ne vždy zaručí dokonalý výsledek.

Pokud uvažujete o změně vzhledu svého obočí, rozhodujte se podle recenzí, případně osobního doporučení spokojených klientek. 

Chtějte profesionála, který ví přesně, co dělá

Chtějte perfektní vzhled bez nepříjemného zjizvení! V Gala Studiu Pro víme přesně, jak na to.
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Znáte plusy a mínusy microbladingu?

Plusy microbladingu

Jednou z nejvýraznějších výhod microbladingu je dokonalý tvar výsledného obočí. Tento způsob úpravy obočí formou permanentního make-upu dokáže sjednotit tvar obočí a vyvolat iluzi trojrozměrného tvaru, tedy 3D efektu.
Každý den vstát a jít! Být dokonale upravená bez nutnosti trávit čas před zrcadlem, to jsou jasné výhody microbladingu.
Pokud se člověk cítí skvěle ve svém těle a je spokojený se svojí vizáží, lépe se mu žije. Sebevědomí získané díky skvělému vzhledu poznáte na první pohled!
Microblading patří mezi snesitelné procedury, alespoň co se bolesti týče. Anestetický gel funguje poměrně spolehlivě a během procedury tak většinou žádná bolest nehrozí.

Mínusy microbladingu

Pokud máte hlouběji do kapsy, možná není microblading úplně tou nejvhodnější variantou. Pokud je jeho cena velmi nízká, může to znamenat také nižší kvalitu nebo nedostatek zkušeností specialisty.
Při každém i drobném zásahu do kůže může následovat zjizvení pokožky. Pro aplikaci PMU určitě vybírejte pečlivě svého tatéra, abyste se vyhnuli následkům neprofesionálních zásahů do pokožky, mezi které patří například zjizvení.
Po aplikaci PMU je vždy nutné lehce omezit některé aktivity. Máme na mysli například saunování, plavání, koupání nebo třeba intenzivní slunění. Jejich důsledkem může dojít k poškození tetovaného obočí nebo ke špatnému vstřebávání barvy do pokožky.
Jakmile se začne pokožka hojit, vzniknou na ní stroupky. Ty zajistí správné hojení. Mohou ale způsobit také úmorné svědění. Je potřeba důrazně varovat před škrábáním a odlupováním stroupků, jejichž následkem muže být špatně vstřebaný pigment s nedokonalým vzhledem obočí.
Jako každá procedura zlepšení vzhledu i microblading obočí nemusí být úplně pro každého. Tento zákrok mikročepelkou se nehodí například pro ženy s hodně mastnou pletí, nebo také ženy s pokožkou, která má výrazně velké póry.
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 9
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Microblading obočí a jeho rizika

Naše hlavní město vyniká v mnoha ohledech. Je také samozřejmě centrem služeb nejvyšší kvality. Kvalita je dána vysokou poptávkou po krásném a profesionálním vzhledu.

V Praze žije nejvyšší koncentrace lidí, kteří pro svou práci potřebují skvěle vypadat. Diky tomu najdeme v Praze také mnoho vysoce kvalitních salonů. Patří mezi ne i salony PMU. Část z nich nabízí i úpravu obočí metodou microbladingu. Tato metoda je poměrně osvědčená a někomu může pomoci ke zlepšení vzhledu.

Jedním z možných nedostatků metody microbladingu je ale špatné vstřebání pigmentu pokožkou. Zkrátka riziko, ze pigment poradně nechytne, a obočí tak nemá odstín podle představ klientky. Dalším nedostatkem může být rychlý úbytek pigmentu v horní vrstvě pokožky a tím také samozřejmě slabší barevný efekt celého obočí.

V případě negativní zkušenosti s microbladingem a nebo také při špatné aplikaci od špatného tatéra lze zvolit buď opravu PMU a nebo rovnou odstranění permanentního make-upu

Obočí po microbladingu - zjizvení a jeho následky

Obočí upravené microbladingem může mít také nežádoucí následky. Jde o zjizvení, které může vzniknout příliš hlubokými zářezu mikročepelky, jež vytváří otvory pro pigment. Tyto jizvičky mohou vzniknout také následkem škrábání stroupků během jejich hojení. Tyto stroupky se mohou objevit také při špatné péči – například nedodržením pokynů a omezení po aplikaci microbladingu.

Pokud se tyto jizvičky objeví, pro ženu to může znamenat trauma z nedokonalého vzhledu. Obočí s těmito jizvičkami se samozřejmě také hůře upravuje. Řešením může být nová návštěva salonu a korekce microbladingu pomocí jiného druhu permanentního make-upu. 

Vyhněte se zbytečným rizikům

Výběr profesionála pro změnu vzhledu je alfou a omegou kvality a budoucí spokojenosti se vzhledem obličeje. Jistotou je volba profesionála na tetování obočí. Zapomeňte na levné tetování od začátečníků nebo pochybné salony beze jména.

Nedoporucujeme zkoušet začínajícího specialistu, který nemá dostatečné vedení od zkušeného lektora. Nezkušenost může mít za následek špatnou aplikaci a nespokojenost zákazníka. 

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Dopřejte svému obočí dostatečnou péči před i po!

Jak se starat o permanentní make-up obočí? Nejdůležitější je do obočí minimálně do úplného zhojení stroupků co nejméně zasahovat mechanicky. Je potřeba nevystavovat tetovanou kůži extrémním teplotám, vlhkosti a také přímému slunečnímu záření včetně působení solária.

Tetovanou kůži je třeba pravidelně ošetřovat hojivým krémem ideálně obohacením o hydratační složku. Podobná pravidla ohledně péče platí i pro permanentní make-up rtů a další typy permanentního make-upu jako například PMU horních nebo spodních linek. 

Chtějte krásný vzhled bez kompromisů a bez nutnosti korekcí nebo odstraňování permanentního make-upu

Chtějte krásné obočí od profesionálů hned napoprvé.
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Microblading obočí a cena - od čeho se odvíjí?

Microblading obočí a jeho cena je jedním z často vyhledávaných hesel na webu. Jaké jsou faktory, které cenu této služby ovlivňují? Mohou jimy být například: 

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 17
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Permanentní make-up obočí od specialistů jako alternativa?

Ve své podstatě patří microblading mezi metody permanentního make-upu. Rozdíl od ostatních metod je využití pouze ručně ovládaného tetovacího nástroje – mikročepelky. Narozdíl od tohoto nástroje je pro ostatní metody využíván tetovací strojek.

Ten ke své akci využívá elektrickou energii a svým způsobem vyžaduje zručnější manipulaci než při práci s mikročepelkou. Pokud jde o výsledek, ten je vždy ovlivněn kvalitou a zkušeností tatéra. To nejlepší 3D obočí vám totiž udělá pouze profesionál.

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Permanentní make-up obočí a proč je to lepší volba

Klientky, které se chystají na změnu vzhledu prostřednictvím úpravy a vylepšení obočí často váhají, kterou z mnoha metod v salonu vyzkoušet. Zkušenosti profesionálních tatérů většinou doporučují místo microbladingu jiné formy PMU obočí – například pudrové obočí, které je realizováno prostřednictvím elektrické tetovací jehličky. Vždy se předem poraďte s odborníky v dobrém tetovacím studiu!

Objednejte se k nám do Gala Studia Pro na konzultaci, kde dostanete ty nejlepší rady a tipy ohledně výběru správné techniky a výsledného vzhledu. Zakládáme si zde na trvanlivosti a té nejvyšší kvalitě. 

Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 23
Je microblading obočí nejlepší metodou jeho zvýraznění? Aneb jaká je pravda za cenou krásy obrázek 1

Nové obočí zvolte moudře a vědomě

Změna vzhledu prostřednictvím permanentního make-upu je poměrně trvalou záležitostí. Není možné ji večer odlíčit tak, jako se běžně odličuje obyčejné denní líčení. Vždy je třeba si vybrat opravdového profesionála v salonu, který má dobré jméno.

Ve svém portfoliu se opíráme o dlouholeté zkušenosti v oboru permanentního make-upu. Sledujeme módní trendy a vždy nabízíme tu nejvhodnější verzi permanentního make-upu. Z Gala Studia budete odcházet spokojené a rozhodně se budete rády vracet!

Pokud mate jakékoliv dotazy nebo nejasnosti v oblasti budoucího vzhledu vašeho obočí, velmi rádi vám poradíme na konzultaci před úpravou. Vždy vám ochotně pomůžeme s vylepšením vzhledu vašeho obočí! 

Chtějte vypadat skvěle, přesto přirozeně a upraveně během dne i kdykoliv v noci!

Chtějte profesionální permanentní make-up, který vydrží a bude dlouhou dobu vypadat opravdu skvěle!