Vláskování obočí v Praze

Vláskování obočí precizně zvýrazní vaše oči a trvale podtrhne estetické přednosti vašeho pohledu.

Vždy vypadá perfektně a přitom naprosto přirozeně.

Chcete kdykoli a v libovolné situaci vypadat tak, aby na vás každý mohl oči nechat? Nechte své okolí zaujmout svou krásou a zvolte vláskování obočí u nás!

Proč zvolit pro vláskování obočí právě nás

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Proč jsme u nás v Gala Studio Pro v permanentním make-upu obočí tak dobří? Existuje hned několik skutečností, které nás od ostatních odlišují. Tady jsou:

123 (2)

Naše pracovníce jsou mistryně svého oboru

Protože v oboru permanentního make-upu je stále co zlepšovat, snažíme se, aby se každá pracovnice profilovala na jeden konkrétní úkon. I když teoreticky všechny umí všechno, máme specialistku na obočí, oční linky či PMU rtů. Díky tomu jsou výsledky jejich práce více než dokonalé.

36636

Za kvalitu a bezpečnost našich pigmentů dáme ruku do ohně

Vaše zdraví je pro nás prioritou, pracujeme ve sterilním prostředí a pigmenty, které používáme, jsou přírodní a hypoalergenní. Na základě dlouholetých zkušeností volíme takové výrobce, o jejichž produktech víme, že jejich barvy mají přirozeně působící odstín a jsou stálé.

686867

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi

Jen co vstoupíte do prostor našeho studia, uvidíte že je špičkově vybaveno a zařízeno. Náš personál vykresluje obočí ručně vlásek za vláskem, ale s pomocí speciálního pera s čepelkami, které zajišťuje rovnoměrné vpravení barvy do stejné vrstvy, a tak je výsledná linie kompaktní.

646464

Vše děláme s ohledem na individuální požadavky klienta

Víme, že dokonalost tkví v detailu a že každá zákaznice může mít o svém obočí docela jinou představu. Při kontaktu s jinou osobou se každý podívá nejprve do očí, proto jsme si vědomi důležitosti sebevědomého pohledu a žádný požadavek nebereme na lehkou váhu.

65 (2)

Nabízíme odborné poradenství ohledně PMU

Budeme sledovat, jak si vaše pokožka s vpraveným pigmentem rozumí, doporučíme vhodnou péči a kosmetiku a provedeme případné nezbytné korekce. Vysvětlíme, zda se pro vás bude hodit také tetování očních linek a včas vás upozorníme, až bude potřeba barvu vašeho obočí tochu oživit.

Ukázky naší práce

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Jak dokonalý vzhled jsme schopni vašemu očnímu okolí dodat, se můžete podívat v naší galerii.

Zaujalo vás, co dokáže vláskování obočí udělat s celkovým vzezřením obličeje?

Objednejte se k nám a budete potřebovat daleko méně očních líčidel.

Vláskování obočí a recenze našich klientek

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Váháte, jakou proceduru permanentního make-upu podstoupit jako první? Jestli to právě pro vás bude vláskování obočí, můžete zjistit z hodnocení a recenzí našich zákaznic, které vás v rozhodování předběhly.

Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Jaká je za vláskování obočí cena

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Za úpravu obočí – buď formou microbladingu nebo pudrovou technikou – zaplatíte několik tisíc korun. Podrobné informace naleznete v našem ceníku. V ceně je kromě veškerých nákladů a práce započítána konzultace a výběr finálního provedení. Záruku dáváme standardně na jeden rok, ale můžete počítat, že vaše obočí vydrží bez údržby a tedy dalších výdajů mnohem déle.

Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z aktuální ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Mini tetování od 1500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Odstranění/zesvětlení permanentního make-upu 2500 czk
Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)

Vláskování je zákrok, který se vyplatí

Vaše obočí bude předností vašeho obličeje. Neváhejte se objednat.

Jak vláskování obočí probíhá

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Dávno pryč jsou doby, kdy v souvislosti s obočím tetování nebo jen zmínka o něm naháněly hrůzu a vzbuzovaly představu tlustých čar přecházejících do různých odstínů zelené.

Současnou metodou microbladingu (vláskování strojkem), popř. mikropigmentace (pudrování) lze dosáhnout přírodního a ničím nerušeného vzhledu. Jak se to tedy dělá? 

FAQ vláskování obočí Praha

Vláskování obočí v Praze obrázek 1

Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy, které dostáváme od našich klientů před zákrokem nebo po něm.

Není. Vzhledem k tomu, že se standardně používá anestetický krém, můžete cítit nanejvýš nepříjemné šimrání. Bez znecitlivění by narušení integrity kůže bolelo, o tom není sporu. Pokud jde o bolestivost

Záleží na tom, jak moc velké úpravy jsou prováděny – obvyklá doba se pohybuje mezi 1 a 2 hodinami. 

Vláskování je jemnější, pigmentu se vnáší do těla méně a do menší hloubky. Proto na něj tělo reaguje lépe a horečnaté zánětlivé reakce jsou vzácností. 

Jde o subjektivní záležitost, která souvisí se schopností těla vstřebávat cizí elementy, ale také s četností vašeho pobytu na slunci. Minimálně s jedním rokem ale můžete počítat vždy. 

Pokud u vás na základě vaší anamnézy nebyl zjištěn žádný kontraindikační činitel (pozor na léky na ředění krve), vyvarujte se den předem pití alkoholu. Ráno určitě vynechte nápoje s kofeinem a cigarety, obojí totiž zvyšuje srdeční frekvenci a rozproudí krev. 

Je normální, že je bezprostředně po zákroku obočí nateklé nebo lehce zarudlé po dobu asi 24 hodin. Během prvních 4 hodin po ošetření je vhodné každou hodinu otřít obočí dodaným čističem, aby se zabránilo tvorbě krusty.

Ošetřená oblast je v tuto dobu zvláště citlivá, proto je třeba se za každou cenu vyhnout kontaktu s krémy nebo vodou. Přebytečná lymfatická tekutina se odstraní lehkým poklepáváním. První den se obočí zdá širší a tmavší, než obvykle bývá, ale tak to nezůstane. 

Po 4 – 6 dnech se začne tvořit mírný strup a může se objevit svědění. V tomto okamžiku začíná obočí vypadat harmoničtěji v konturách obličeje a přichází požadovaná barevná nuance. Odolejte pokušení se kvůli možnému svědění škrábat, mohli byste ohrozit proces hojení. Místo toho pomáhá krém s vitamínem E, který lze aplikovat v tenké vrstvě až 3x denně. 

Po dalších 2 – 3 dnech se krusta začne odlupovat, až úplně odpadne. Potom už můžete o svůj obličej pečovat stejně jako vždycky. Proces hojení však nadále pokračuje a definitivní tvar výtvoru a jeho odstínu se ukáží zhruba po měsíci. Potom se předpokládá objednání ke druhému ušetření, aby se doladily případné rezervy.