Tetování obočí v Praze

Toužíte po vždy precizně upraveném, přesto přirozeně vypadajícím obočí? Tetování obočí je moderní technologie, která umožňuje zvýraznit jeho přírodní krásu, napravit škody jeho mnohaleté nevhodné úpravy i vám každý den ušetřit spoustu času při péči o svůj zevnějšek.

Svěřte se do rukou předních odborníků na tetování obočí v Praze. Užívejte si obdivné pohledy okolí. Vaše obočí bude vždy perfektně upravené.

Tetování obočí - proč si pro něj zvolit právě nás

Tetování obočí v Praze obrázek 1

Obočí podtrhuje výraz obličeje, rámuje náš pohled a hraje důležitou roli v lidské komunikaci. Pokud jeho tvar, velikost nebo barva není optimální, tvář okamžitě působí disharmonicky. Právě proto byste se při jeho úpravě měli obrátit na skutečné profesionálky.

123 (2)

Kvalifikovaný a zkušený tým specialistek

Postarají se o vás přední odborníce, kterým nechybí příslušné vzdělání v oboru, několikaletá praxe ani výjimečný cit pro estetiku a zručnost. Neustále se zdokonalují a sledují novinky, které se ve světě permanentního make-upu objevují.

123 (3)

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Pracujeme s vysoce kvalitními produkty, jsou zdravotně nezávadné a mohou garantovat ten nejlepší dlouhodobý výsledek. Pečlivě vybíráme pigmenty tak, aby splňovaly ta nejpřísnější kritéria, neobsahovaly těžké kovy nebo oxid železa.

65 (3)

Moderní technologie a vybavení

Špičkové nástroje nám umožňují pracovat rychle a efektivně, aplikovat pigment čistěji. Samotný zákrok je tak pro klienta velmi komfortní. Díky přesnému usazení pigmentu a jeho stabilizaci se zkracuje doba hojení, snižuje riziko jeho rozpíjení nebo vypadávání.

65 (2)

Individuální přístup

Při práci s klientem respektujeme jeho osobnost, unikátní rysy obličeje a mimiku. Jde nám o maximálně přirozený výsledek, který podtrhne vaši krásu a bude působit harmonicky, ať už se budete smát nebo vaše tvář bude naprosto uvolněná.

lipstick (1)

Odborné poradenství a péče

Dbáme na to, aby i průběh hojení tetování byl zcela bezproblémový. Vždy jsme tu pro vás a připravené poradit v otázkách následné péče, eventuálních oprav, resp. doplnění pigmentu po první aplikaci.

Ukázky naší práce - permanentní tetování obočí

Tetování obočí v Praze obrázek 1

Naše PMU artistky se specializací na techniku vláskování, pudrového obočí a jejich kombinací. Prohlédněte si výsledky jejich práce v galerii.

Toužíte i vy po takovém výsledku?

Chcete se těšit z bezchybného obočí 24/7? Objednejte se na konzultaci.

Tetování obočí a recenze našich klientek

Tetování obočí v Praze obrázek 1

Ať už máte řídké obočí z důvodu dlouhodobého nadměrného vytrhávání, věku, či nemoci, trápí vás jeho asymetrie, jeho formu ovlivnil úraz a nebo si jen přejete jeho zvýraznění, pomůžeme vám k jeho vysněnému tvaru i hustotě. Stejně tak, jako těmto a mnoha dalším klientkám.

Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Jaká je za tetování obočí cena

Tetování obočí v Praze obrázek 1

Prohlédněte si níže náš ceník permanentního make-upu obočí. Ceny se odvíjí v závislosti na zvolené technologii a její časové náročnosti.

Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z aktuální ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Mini tetování od 1500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Odstranění/zesvětlení permanentního make-upu 2500 czk
Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)

Dopřejte svým očím pozornost, jakou si zaslouží

Dokonale tvarované obočí k nim přitáhne zrak ostatních.

Jaký je průběh tetování obočí

Tetování obočí v Praze obrázek 1

V závislosti na náročnosti konkrétního případu může mikropigmentace obočí trvat od 1 a půl hodiny až 2 a půl hodiny. Pokud jde o vaše první sezení, buďte trpěliví a neváhejte věnovat úvodní konzultaci dostatek času pro garanci optimálního výsledku.

4654654

Konzultace a příprava na zákrok

V první fázi specialistka zhodnotí možnosti úpravy obočí a vybere tu nejvhodnější techniku. Předkleslí navrhovaný tvar a zkontroluje ho z různých úhlů a při odlišných grimasách klientky. Při tvorbě návrhu klientka zpravidla leží, v případě potřeby sedí pro lepší kontrolu.

Dále specialistka vybere vhodný odstín pigmentu, který odpovídá tónu pleti a stávajícím chloupkům obočí, aby výsledný celek působil harmonicky. Tvar a barva pigmentu je zkonzultována s klientkou a případně upravena.

123 (4)

Aplikace pigmentu

Bezchybná hygiena je naprostou samozřejmostí. Při zákroku proto používáme jednorázové pomůcky a vždy sterilní nástroje. Před samotným tetováním oblast obočí vydezinfikujeme, aplikujeme na ni anestetizační krém a zakryjeme fólií.

Po znecitlivění zóny přejdeme k aplikaci pigmentu jedním z následujících způsobů:

 • Pudrové obočí - vizuálně vypadá, jako by byl make-up aplikován pomocí tužky na obočí nebo stínů.
 • Vláskování obočí - spočívá v nakreslení chloupků a simulaci jejich přirozeného tvaru a délky
65 (3)

Korekce

V naprosté většině případů je nutné po zahojení tetování provést jeho korekci. Jde o opravu drobných nedostatků, které dříve nebylo možné pozorovat. Jedná se zejména o doplnění mezer nebo nepravidelností tvaru, které vznikly při odlupování stroupků, částečným odmítnutím pigmentu organismem nebo jeho horším přijetím v případě mastné pleti s rozšířenými póry.

Během tohoto dodatečného zákroku může specialistka zároveň doladit intenzitu tetování a odstín pigmentu. Dvoufazovým tetováním zároveň můžeme dosáhnout trvanlivějšího výsledku.

FAQ - tetování obočí Praha

Tetování obočí v Praze obrázek 1
Na co se nás v souvislosti s permanentním make-upem obočí ptáte nejčastěji? Podívejte se na přehled oblíbených otázek.

Průměrně permanentní make-up vydrží 1-3 roky. Jeho trvanlivost je však velmi individuální a záleží na mnoha faktorech – typu pleti, věku, rychlosti metabolismu, aplikační technice, barvě pigmentu i životním stylu. Jeho bezchybný vzhled se neobejde bez pravidelné obnovy. 

Bezprostředně po zákroku zabraňte kontaktu tetování s vodou. Během prvních 4 dnů na něj nenanášejte žádné kosmetické přípravky, ani pudr. Místo udržujte v čistotě a vyhýbejte se aktivitám a místům, která způsobují pocení – posilovny, sauny apod.

V průběhu hojení se pak vyvarujte odlupování stroupků a nechte je odpadnout přirozeně. To umožní správné vstřebání barvy. 

V salonu po proceduře dostanete speciální dezinfekci, kterou je potřeba utírat obočí první den po aplikaci.

Rychlost hojení je do určité míry ovlivněna zvolenou technikou a precizností jejího provedení. Hojení oblasti je v případě vláskování o něco delší než jak tomu bývá u tzv. pudrového obočí. Doba hojení by však neměla přesáhnout 1 týden. Během něj dojde k vypadnutí stroupků i zesvětlení pigmentu. 

Otázka bolestivosti je velmi individuální. Váš komfort se snažíme zvýšit použitím anestetizačního krému. Samozřejmostí jsou i možné pauzy, pokud o ně během zákroku požádáte. Nesnesitelné bolesti se ale rozhodně obávat nemusíte.