3D obočí v Praze

Nejste spokojená s hustotou svého obočí? Trápí vás jeho tvar či asymetrie? Tyto a mnohé další nedostatky dokážeme vyřešit v rámci jediné návštěvy.

Objednejte se na tetování 3D obočí z rukou našich specialistů na PMU. Bezbolestně, s okamžitým výsledkem a maximálně přirozeným efektem! 

Proč si zvolit pro 3D obočí právě nás

3D obočí v Praze obrázek 1
Jak získat výsledek natolik věrohodný, že si ho na první pohled s pletete s přírodními chloupky? Pečlivě vybírejte mistra PMU, kterému svou krásu svěříte.
65 (2)

Zkušené specialistky na 3D obočí

Tým našich specialistek může své znalosti doložit řadou osvědčení a certifikátů. Jejich bohaté praktické zkušenosti, jedinečný cit pro estetiku a také laskavý přístup oceňují stovky klientů, kteří mohou jejich profesionalitu a kvalitu práce potvrdit.

424

Precizní a přirozený vzhled

Naším cílem je zdůraznit vaší přirozenou krásu a jedinečné rysy. Vždy respektujeme vaší individualitu a snažíme se jí pomocí PMU vkusně doplnit, nikoli ji přebít vyumělkovaností.

65 (3)

Použití špičkových produktů a technik

Na celkový dojem 3D tetování obočí, jeho trvanlivost, ale i bezproblémový průběh hojení má rozhodující vliv kvalita použitých pigmentů a technika jejich aplikace. Vždy pracujeme jen s originálními a certifikovanými materiály a přístroji.

lipstick (1)

Individuální design podle vašich rysů

Nikdo nemá dokonale symetrický obličej, proto nelze postupovat podle šablon. Návrh permanentního make-upu obočí tedy vytváříme každé klientce na míru, aby byl s ostatními obličejovými rysy v absolutní harmonii.

686867

Rychlý a efektivní proces aplikace

Výkon zákroku zpravidla nezabere déle než 2 hodiny, včetně přípravy pokožky a jejího závěrečného ošetření. Obdivných pohledů si však budete moci užívat i několik měsíců.

646464

Spokojenost a důvěra klientů

Naší prioritou je vaše spokojenost, pro kterou děláme maximum. Od rezervace termínu přes samotnou návštěvu ve studiu až po komplexní poradenství k postprocedurální péči a následné doplňkové korekci - vždy se na nás můžete spolehnout.

Ukázky naší práce 3D permanentního make-upu obočí

3D obočí v Praze obrázek 1
Správně provedený permanentní make-up minimalizuje drobné vady na kráse, osvobozuje vás od každodenního líčení a umožní vám vždy vypadat přirozeně upraveně. Názorně vás o tom přesvědčí ukázky naší práce.

Být upravená bez dlouhé přípravy?

Jde to! S permanentním make-up budete vždy v té nejlepší formě.

3D tetování obočí a recenze našich klientek

3D obočí v Praze obrázek 1
Jak jsou s naší prací spokojeny klientky? Přečtěte si, jak hodnotí své zkušenosti s Gala Studio Pro.
Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Jaká je za permanentní obočí 3D cena

Kolik zaplatíte za kvalitní microblading obočí, jeho doplnění, popřípadě překrytí starého tetování z jiného salonu?
Odpovědi najdete v následujícím ceníku.
3D obočí v Praze obrázek 1

Toužíte po kvalitně provedeném microbladingu, který vydrží?

Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z aktuální ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Svěřte se do rukou zkušených specialistů Gala Studio Pro.

Jaký je průběh tetování obočí 3D

3D obočí v Praze obrázek 1
Chystáte se na permanentní make-up obočí úplně poprvé a nevíte, co od ošetření očekávat? Provedeme vás jím krok za krokem – od přípravy až po péči po zákroku.
4654654

Příprava

Samotnému provedení tetování předchází konzultace. Specialistka vám při ní představí návrh obočí, který je z jejího pohledu optimální a lichotí vašim rysům. Vybere také vhodný odstín pigmentu, který působí harmonicky s ohledem na váš fototyp a stávající přírodní chloupky. Společně najdete řešení, se kterým budete spokojená.

Poznámka: Není problém, pokud na konzultaci přijdete se zvýrazněným obočím. Specialistka tak alespoň získá představu o vašem běžném denním líčení.

123 (4)

Průběh

Ošetřovanou oblast specialistka nejprve vydezinfikuje, nanese na ní znecitlivující krém a nechá jej působit. Poté přistoupí k aplikaci pigmentu. Ten vsazuje do hloubky 0,3 - 0,5 mm za pomoci sterilní jednorázové čepelky – jehly. Jemnými tahy vykresluje jednotlivé chloupky a dokonale imituje jejich přirozené umístění, tloušťku a směr růstu.

Připomínáme, že používáme pouze přírodní a hypoalergenní pigmenty, které nemají na vaše zdraví žádný negativní vliv. Na konci zákroku specialistka pokožku opět očistí a vydezinfikuje. Vysvětlí vám, jak se starat o permanentní make-up obočí v následujících dnech.

65 (1)

Hojení

V průběhu následujících několika dnů se v ošetřované oblasti vytvoří suché stroupky, které postupně odpadnou. Suchá místa mohou být šedivá, avšak vyvarujte se jejich škrábání a strhávání stroupků. Namísto toho o obočí pečujte hydratačním krémem.

Tělo vpravený pigment vnímá jako cizorodou látku a proto ho částečně vyloučí. Z tohoto důvodu je nutné podstoupit korekci tetování, kdy specialistka doladí nedokonalosti, opraví sytost, popřípadě i tvar. Rozdělení procedury do dvou částí je zcela normální a dokonce žádoucí - přispívá totiž k dlouhodobému uchování výsledku.

424

Péče po zákroku

V den zákroku před spaním místo tetování otřete vlhkým tamponkem, jemně jej osušte a naneste tenkou vrstvu hydratačního krému. Pokračujte v jeho aplikaci i další dny, zejména pak při pocitu pnutí pokožky. S množstvím to ale nepřehánějte. Obočí by nikdy nemělo být mastné. Krém můžete odložit poté, co se stroupky zcela vyloupnou.

Zhruba dva týdny po zákroku se vyhýbejte přímému slunci, nenavštěvujte saunu, solárium ani bazén. Vhodné je vyhnout se aktivitám, při kterých byste se nadměrně potili. Omezte rovněž používání dekorativní kosmetiky, dokud permanentní make-up není zcela zahojen.

FAQ - 3D obočí Praha

3D obočí v Praze obrázek 1
Na co se v souvislosti s tetováním 3D obočím ptate nejčastěji? Zde je přehled takových otázek.
Po první aplikaci se pigment v podkoží nejprve musí usadit. Tato fáze trvá přibližně 6-8 týdnů. V tomto čase dochází k částečnému vyloučení pigmentu. Proto je nutné následně podstoupit korekci tetování. Po druhé aplikaci efekt vydrží cca 1 – 1,5 roku v závislosti na typu vaší pleti. Platí, že v případě mastné pokožky výsledek vydrží o něco méně.
Ano, permanentní make-up byste neměli podstupovat v případě, že trpíte cukrovkou, srdečními a cévními chorobami, poruchami srážlivost krve a epilepsií. Dalšími kontraindikace jsou snížená imunita, užívání antibiotik, kožní onemocnění, HIV, rakovina a těhotenství.

Než se na samotný zákrok dostavíte, je vhodné dodržet několik jednoduchých pravidel:
 • 24 hodin před ním nekonzumujte těžká a kořeněná jídla, nepije energetické nápoje. Vyhněte se aplikaci séra na podporu růstu obočí a pečující kosmetiky.
 • 10 dnů před zákrokem se vyhněte pobytu na přímém slunci. Neužívejte léky ředící krev.
 • Nejpozději 14 dnů před zákrokem neužívejte antibiotika.
 • 30 dnů před zákrokem si obočí nevytrhávejte ani nestříhejte.

Trvalý make-up je typ estetického zákroku, který spočívá v aplikaci pigmentů do podkoží. 3D obočí, stejně tak jako pudrové obočí nebo permanentní oční linky jsou jeho podmnožinou, tedy konkrétním druhem trvalého make-upu.