Permanent eyebrow make-up in Prague

Professionally created permanent eyebrow make-up enhances the natural beauty of the face. We pride ourselves on creating aesthetic eyebrows that enhance your natural features and that certainly won’t look distracting.

Our goal is your 100% satisfaction. Don’t waste your precious time with regular brow grooming. We will save you work and effectively remove minor and major flaws.

Get your permanent eyebrows done by us for the following reasons

Well-done permanent make-up gives a fresh and natural impression. The main purpose is to tastefully accentuate your features, fill in missing parts or compensate for eyebrow asymmetry. Almost all beauty salons offer this service, so why should your steps lead to us?

Permanentní make-up obočí obrázek 1
lipstick (1)

A qualified and experienced team of specialists will take care of you

We want all our clients to feel comfortable with us. We give expert advice while listening to your wishes and trying to meet your requirements so that the result is aesthetically perfect. We are meticulous and take a very responsible approach to our work.

123 (3)

We use quality and safe products

We apply "light colors" which are mostly natural based. Permanent make-up does not penetrate into the deeper layers of the skin as is the case with traditional tattooing. The pigment is only applied to the upper epidermis.

65 (3)

We have modern technologies

We have the latest pigment application devices that excel in precision. You will undergo the procedure in the comfort of our luxurious salon. Unpleasant sensations will be alleviated by the application of local anesthetics.

123 (2)

Individual approach and consultation with clients

We are able to fill in missing hairs that have stopped growing. We will straighten out eyebrow asymmetry, thicken thinning growth and rid you of traumatic scars in the brow area. All procedures are performed with respect to the shape and features of your face.

lipstick

Poskytujeme odborné poradenství

Během konzultace se dozvíte přesný postup péče před, během a po zákroku. Seznámíme vás také se všemi kontraindikacemi a ochotně zodpovíme všechny vaše dotazy.

Ukázky našeho permanentního make-upu obočí

Permanentní make-up obočí obrázek 1

Nabízíme všechny aktuálně nejpopulárnější techniky úpravy obočí. Jednotlivé metody mají různý výsledný efekt. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou konkrétně zvolit, inspirujte se fotkami konečného výsledku našich klientek. Níže najdete také stručný popis jednotlivých procedur.

 • Pudrové obočí na pohled vypadá, jako by bylo dokreslené s pomocí tužky nebo stínu na obočí.
 • Mikropigmentace obočí/vláskování kreslí jednotlivé chloupky. Díky tomu lze precizně vytvořit požadovanou délku a tvar obočí.
 • Kombinovaná technika se skládá ze dvou částí: nejprve se pigment aplikuje stínováním na celý povrch obočí a po měsíci se během korekce provede vláskování obočí, dokreslí se jednotlivé chloupky na místech, kde již nerostou.

Permanentní make-up obočí v Praze provádí celá řada kosmetických salonů

Vytvořit skutečně krásné obočí však umí málokdo. Neriskujte zklamání a svěřte se do našich zkušených rukou!

Recenze našich klientek

Permanentní make-up obočí obrázek 1

Není nad osobní zkušenost. Estetické zákroky v obličeji chyby nepřipouštějí. Permanentní make-up obočí je precizní zákrok, který vyžaduje notnou dávku estetického cítění. Ideální jsou osobní doporučení. Pomohou ale i online recenze klientek, které již zákrok absolvovaly.

Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Toužíte po permanentním obočí? Cena aplikace vás mile překvapí

Permanentní make-up obočí obrázek 1

Děláme nejlepší permanentní make-up v Praze. Naše ceny se ale nijak neliší od konkurence. Korekci je nutné absolvovat do 3 měsíců od ošetření, abyste získaly 50% slevu z původní ceny. Rok po korekci garantujeme výsledek (intenzitu aplikovaného pigmentu).

Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z aktuální ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Mini tetování od 1500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Odstranění/zesvětlení permanentního make-upu removerem 2500 czk
 • Odstranění permanentního make-upu laserem 2000 czk
Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)

Disponujeme nejnovějším vybavením a špičkovými barvami na přírodní bázi

Zaručujeme dlouhotrvající výsledek.

Permanentní make-up obočí obrázek 19

Jak probíhá aplikace permanentního make-upu obočí?

 1. Místo aplikace nejprve důkladně odlíčíme a vydezinfikujeme.
 2. Poté naneseme lokální anestetikum a necháme působit (asi 10 minut).
 3. V mezičase si připravíme potřebné vybavení a barvy.
 4. Speciální tužkou si vytvoříme nákres, který následně odsouhlasíte.
 5. Poté začneme se samotnou aplikací, dokud nedosáhneme požadované hustoty a tvaru.
 6. Po dokončení aplikace obočí ošetříme.

Průměrně tento zákrok trvá 1 až 2 hodiny. V případě, že během této doby začnete pociťovat bolest, aplikujeme další anestetika. Kromě obočí si u nás můžete nechat udělat také permanentní linky.

FAQ – permanentní obočí v Praze

Permanentní make-up obočí obrázek 1

Bezprostředně po aplikaci je nutné ošetřené místo natírat speciální mastí, kterou dostanete přímo od nás. Je běžné, že se po ošetření vytvoří v oblasti obočí malý stroupek. V žádném případě jej nestrhávejte, nechte jej samovolně odpadnout.

Dbejte také na to, aby vaše obočí nebylo vystavené přímému slunečnímu záření. Doporučujeme na oblast obličeje aplikovat opalovací krémy s vysokým SPF faktorem.

V prvních hodinách a dnech po zákroku nepoužívejte žádné jiné kosmetické přípravky než ty, které dostanete přímo od nás. V průběhu hojení obočí nedobarvujte s pomocí make-upu. Po dobu 14 dnů nechoďte do sauny, bazénu ani solária.

Doba hojení je individuální, ale průměrně trvá 7 až 14 dní. V tomto období se vytvoří a následně odloupnou drobné stroupky. Pigment se ale v kůži hojí a zároveň vybarvuje až 8 týdnů. Pokud se vám tedy zdá zpočátku odstín příliš světlý, vyčkejte.