Permanentní make-up rtů v Praze

Jde o ideální řešení hlavně pro ženy, které nechtějí být závislé na každodenním užívání rtěnky či lesku. Permanentní make-up rtů dokáže přidat rtům estetický tvar a krasnou barvu, podle vašich představ.

Objednejte se k nám na PMU rtů. A přijďte si pro osobitý a výrazný vzhled, nebo nenápadnou úpravu s jemným odstínem.

Proč si zvolit pro permanentní make-up rtů právě nás

Permanentní make-up rtů obrázek 1
65 (2)

Kvalifikovaný a zkušený tým

U nás najdete na permanentní make-up rtů tým kvalifikovaných a zkušených specialistek, které jsou odbornicemi na svůj obor. Každá členka našeho týmu má mnohaleté zkušenosti v oblasti permanentního make-upu v Praze a neustále se vzdělává a zdokonaluje své dovednosti.

123 (3)

Kvalitní a bezpečné produkty

Používání prvotřídních výrobků v té nejlepší kvalitě je pro nás samozřejmostí. Pro permanentní make-up volíme jen přípravky, které jsou testovány a schváleny zdravotnickými úřady. Využíváme pouze produkty, které splňují nejpřísnější standardy kvality a bezpečnosti.

65 (3)

Moderní technologie a vybavení

Investujeme do nejmodernějších technologií a vybavení, aby naše specialistky mohly pracovat s maximální přesností a efektivitou. Naše technologie a vybavení jsou pravidelně aktualizovány, abychom mohly poskytovat nejnovější a nejlepší služby v oblasti permanentního make-upu rtů.

lipstick (1)

Individuální přístup a konzultace s klientem

Naše specialistky vždy přichází s individuálním přístupem a dávají si záležet na konzultaci s každým klientem. Snažíme se porozumět vašim představám a pomoci vám najít to nejlepší řešení pro váš styl a vzhled. Vaše spokojenost a úsměv jsou pro nás tím nejdůležitějším cílem.

123 (2)

Odborné poradenství a péče i po aplikaci make-upu

Nabízíme také poradenství a péči o klienty i po aplikaci. Pokud máte jakýkoliv problém nebo otázku, naše specialistky jsou vždy k dispozici, abyste získali odpovědi a pomoc. Chceme, aby každý klient odcházel s úsměvem na tváři a my zas s jistotou, že jsme pro něj udělali maximum.

lipstick

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Mikropigmentace nebo permanentní make-up rtů dokáže udělat rty výraznější a přitom budou vypadat maximálně přirozeně. Akvarelová metoda zahrnuje vyplnění celého povrchu rtů pigmentem. Výsledek vypadá přirozeně a krásně, dají se použít přírodnější a výraznější odstíny.

Ukázky naší práce

Permanentní make-up rtů obrázek 1
Díky použití moderních technologií a kvalitních produktů můžeme nabídnout permanentní make-up rtů, který je odolný a vypadá skvěle. Ať už preferujete jemné a přirozené barvy, nebo odvážné a výrazné odstíny, jsme tu pro vás. Podívejte se na naše ukázky a přesvědčte se sami, jak krásného výsledku dokážeme docílit.

Sebevědomí sluší všem

Okouzlete dokonalými rty, na které budete pyšná!

PMU rtů - recenze našich klientek

Permanentní make-up rtů obrázek 1
Jsme pyšní na neustále se vracející zákaznice. Přečtěte si, co o naší klinice říkají naše klientky a jak jsou se svým permanentím make-upem rtů spokojené.
Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Jaká je za tetování rtů cena

Permanentní make-up rtů obrázek 1
Vypadat skvěle a cítit se sebevědomě s PMU rtů by nemělo být cenově nedostupné. Proto nabízíme tetování rtů za konkurenceschopné ceny bez kompromisů na kvalitě.
Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z aktuální ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Mini tetování od 1500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Odstranění/zesvětlení permanentního make-upu 2500 czk
Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)

Vaše krása nám dělá radost!

Proto chceme všem klientkám nabídnout dokonalý servis za těch nejlepších podmínek. Získejte pomocí tetování rtů vysněný vzhled za skvělou cenu.

Jaký je průběh permanentního make-upu rtů

Permanentní make-up rtů obrázek 1
Průběh permanentního make-upu rtů je pečlivě navržen a prováděn našimi odbornicemi s velkou pečlivostí a precizností. Na první konzultaci budeme diskutovat o barvě, tvaru a stylu rtů, které vám nejlépe vyhovují, abychom měli jasný cíl.

FAQ - permanentní make-up rtů v Praze

Permanentní make-up rtů obrázek 1
Máme pro vás shrnutí toho, na co se ptáte nejčastěji. Pokud vás zajímá cokoliv jiného, neváhejte se ozvat, rádi vám poradíme.

Správná péče o rty po permanentním make-upu je klíčová pro to, aby vám váš nový vzhled vydržel co nejdéle. Nejdůležitější je dbát na čistotu a hygienu, což znamená, že byste měli po aplikaci permanentního make-upu rtů nechat rty v klidu a vyhnout se potenciálně infekčním situacím.

Zároveň byste měli používat pouze kvalitní kosmetiku, která nezpůsobuje svědění nebo podráždění. Doporučujeme v létě také užívat balzámy na rty s vysokým ochranným faktorem, aby se rty nevysoušely a pigment si udržel svou intenzitu.

Délka trvanlivosti tetování rtů závisí na mnoha faktorech, jako je váš vlastní metabolismus, vliv prostředí a kvalita aplikace. Když je PMU provedeno správně a o rty řádně pečujete, může vydržet několik let.

V průměru však může tetování rtů vydržet od 1 do 3 let, přičemž některé zákaznice dokáží udržet svůj vzhled i déle. Je však důležité pamatovat na to, že pigment se v průběhu času postupně ztrácí, takže může být nutné aplikaci obnovit. 

Proces hojení po PMU se liší podle jednotlivých zákaznic a je velmi individuální. Obecně se však po aplikaci permanentního make-upu rtů mohou objevit drobné otoky a zarudnutí, které obvykle trvají několik dní.

Během této doby byste se měli vyhnout koupání, sauně a dalším aktivitám, které by mohly způsobit podráždění rtů. Po cca. týdnu by měla být pokožka rtů již zcela zahojená a vy si můžete užívat svůj nový úsměv!

Je to pro vás, pokud:

 • chcete přidat rtům krásný odstín,
 • nebaví vás používat rtěnku,
 • chcete opticky zvětšit objem rtů,
 • máte asymetrii rtů nebo spadlé koutky rtů,
 • máte jizvy od oparů nebo vlastní rty moc bledé nebo do modra.