Tetování vlasů a cena tohoto zákroku v Praze

Nedostatečně husté, řídnoucí vlasy či částečná plešatost v oblasti jizev – to všechno jsou problémy, které lze vyřešit pomocí trichopigmentace. 

Přečtěte si více o tetování vlasů a ceně tohoto moderního zákroku. Získejte zpět ztracené sebevědomí. Prvním krokem je objednání se na konzultaci k tetování vlasů.

Tetování vlasů - cena

Tetování vlasů a cena tohoto zákroku v Praze obrázek 1

Cena je určována individuálně v závislosti na rozsahu ošetřované plochy. Doplnění barvy do 3. měsíce je jen za 50% z původní ceny. Níže se ale můžete podívat na ceník, kde uvidíte přibližné ceny zákroků.

Permanentní make-up
 • Pudrové obočí 4500 czk
 • Meziřasová oční linka 3500 czk
 • Akvarelové rty 4500 czk
 • Překrytí PMU obočí z jiného salonu 5500 czk
Permanentní make-up Pro (Top specialistka Gala)
 • Obočí (pudrové obočí, vlaskování nebo kombinace) 5500 czk
 • Oční linka (meziřasová, klasická Cat Eye nebo s efektem stínu) 4000 czk
 • Dolní oční linka 2500 czk
 • Akvarelové rty 5500 czk
 • Korekce permanentního make-upu 1-3 měsíce - 50% z původní ceny
 • Obnovení permanentního make-upu - 80% z původní ceny
 • Dermapigmentace - Maskování defektů pleti od 2000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Tetování prsních dvorců - Rekonstrukce areoly od 4500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Trichopigmentace - Tetování vlasů od 4000 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Mini tetování od 1500 czk**

  **cena se určuje individuálně dle plochy

 • Odstranění/zesvětlení permanentního make-upu 2500 czk
Výhodné nabídky
Balík 1+1:
 • Při objednání na dvě jakékoliv zóny permanentního make-upu u nás dostanete slevu 10% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)
Balík 3 zóny komplet:
 • Při objednání na permanentní make-up obočí, očních linek a rtů dostanete slevu 15% na celkovou částku (sleva platí jen na hlavní zákroky)

Přejete si znát přesnou cenu?

Stanovíme ji na základě osobní konzultace. Objednejte se na ni zdarma ještě dnes.

Proč si zvolit pro tetování vlasů právě náš salon

Tetování vlasů a cena tohoto zákroku v Praze obrázek 1
123 (2)

Kvalifikovaný a zkušený tým specialistek

Máme kvalifikovaný tým odbornic s bohatými zkušenostmi, které jsou podloženy mnoha certifikáty a osvědčeními. Navíc se vyznačujeme laskavým přístupem, který je zaměřen na naše zákazníky. Úspěšně provedené procedury jsou důkazem kvality naší práce a spokojenosti našich klientů.

123 (3)

Používání kvalitních a bezpečných produktů

Používáme kvalitní pigmenty a vybavení, které je certifikované. Nabízíme širokou paletu odstínů, které odpovídají různým typům pleti a v případě tetování vlasů také barvám vlasů. Pro zajištění bezbolestného a bezpečného zákroku používáme účinná anestetika a sterilní, jednorázové vybavení.

65 (3)

Moderní technologie a vybavení

S využitím moderních přístrojů, per a tetovacích strojků, které patří mezi nejmodernější na trhu, zajišťujeme špičkovou techniku. Díky zkušeným rukám našich specialistek je zaručeno, že vše proběhne na 100% profesionálně.

65 (2)

Individuální přístup a konzultace

Každá procedura je pro nás unikátní. Pečlivě ji připravujeme, předkreslujeme a konzultujeme s vámi. Klade se důraz na zdůraznění jedinečných rysů vaší tváře a dbáme na maximální přirozenost při volbě odstínů a tvarů.

123 (4)

Odborné poradenství a péče o klienty i po skončení procedury

První aplikace je pouze začátkem. Věříme, že polovina úspěchu spočívá v následné péči. Nabízíme komplexní odborné poradenství týkající se postprocedurální péče a následných doplňkových korekcí, abychom zajistili dokonalý výsledek.

Od čeho se u mikropigmentace vlasů cena odvíjí

Tetování vlasů a cena tohoto zákroku v Praze obrázek 1

Rozsah tetování a časová náročnost jsou těmi nejdůležitějšími faktory. Vždy je ale třeba posoudit míru vypadávání vlasů, vzít v úvahu stav vlasové pokožky a její schopnost udržet si pigment. Co všechno se tedy do ceny trichopigmentace promítá?

4654654

Rozsah procedury

Modelace vlasové linie a zahuštění mírných ustupujících koutů představují nejméně náročné varianty ošetření. Pro vaši snazší orientaci, k jejich doplnění zkušené specialistce stačí 3 - 4 hodin práce, tedy zhruba tři sezení. Na druhou stranu mikropigmentace celého skalpu si může vyžádat 20 až 24 hodin čisté práce.

43435

Zkušenosti a renomé specialisty

Tento jedinečný postup spočívá v aplikaci pigmentu do horních vrstev vlasové pokožky speciální velmi tenkou jehlou. To umožňuje vytvořit iluzi jednotlivých vlasů a folikulů. Aby výsledek působil co nejvěrohodněji, specialistka, která tetování provádí, zavádění pigmentu přizpůsobuje aktuální linii, barvě i hustotě vlasů. Každý jednotlivý vlas při tom kreslí ručně. Zručnost, cit pro estetiku a zkušenosti jsou pro skvěle vypadající efekt rozhodující.

65 (3)

Lokalita

Mezi nejčastěji tetované oblasti patří kouty, ustupující vlasová linie nad čelem a temeno hlavy. Běžně provádíme i tetování celého skalpu. Vytvořit lze rovněž iluzi hustších vlasů, či je opticky doplnit na místa, kde nerostou z důvodu traumatu. Pro zajímavost, technologie mikropigmentace má velmi široké využití na rozličných částech těla.

36636

Použité materiály a technologie

Pracujeme výhradně s certifikovanými pigmenty, které byly speciálně vyvinuty pro tetování vlasů. Mají vlastnosti léčivého přípravku, nezpůsobují alergické reakce, nemění barvu ani se časem nerozptylují. Barevná paleta pigmentů je velmi široká. To nám dovoluje vybrat pro konkrétní tetovanou oblast ten nejpřirozenější odstín. Špičkové tetovací strojky pro změnu umožňují dokonale precizní aplikaci pigmentu s minimální traumatizací vlasové pokožky. Celý proces je rychlý a hojení neprovází žádné komplikace.

686867

Počet procedur

Pro vaše pohodlí, snadnější hojení a optimalizaci výsledku rozdělujeme proces tetování vlasů do jednotlivých sezení. Kolik jich bude nutné podstoupit závisí na rozsahu tetované oblasti. Tuto záležitost s vámi probereme v rámci osobní konzultace.

Neodkládejte svůj sen o hustší kštici

V rámci několika málo si sezení si ho u nás můžete splnit.

FAQ - cena tetování vlasů

Tetování vlasů a cena tohoto zákroku v Praze obrázek 1

Na jaké otázky se nás v souvislosti s trichopigmentací často ptáte? Zde je jejich přehled.

Tetování vlasů patří k estetickým zákrokům, jenž zdravotní pojišťovna nehradí. Úhrada plné částky je tedy výhradně na klientovi. Orientační ceny uvádíme v ceníku a připomínáme, že na doplnění barvy do 3. měsíce poskytujeme slevu 50% z původní ceny. 

Studio Gala poskytuje osobní nezávazné konzultace zcela zdarma. Až na jejich základě se můžete rozhodnout, zda navrhované řešení odpovídá vaší představě. 

Při transplantaci vlasů dochází k přenosu vlastního vlasového folikulu z dárcovské oblasti na místo, kde je jich nedostatek. To v případě některých klientů není možné. Principem tetování vlasů je naopak vytváření optické iluze vlasových folikulů.

Proces je jednodušší, rychlejší, méně bolestivý a finančně dostupnější. Výhodu představuje i snazší rehabilitace.

Kromě mikropigmentace vlasů v našem studiu například provádíme také dermapigmentaci prsních dvorců po onkologických operacích. Nabízíme rovněž velmi oblíbené tetování obočí v Praze.