Kurz permanentního make-upu v Praze

Během kurzu permanentního make-upu si osvojíte moderní techniky, získáte praxi na skutečných modelech a obdržíte certifikát po úspěšném absolvování. Učte se od nejlepších specialistů v oboru a rozšiřte portfolio svých služeb. 

Proč podstoupit kurz permanentního make-upu u nás?

Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1

Kurz položí pevné základy a nabízí veškeré potřebné informace pro práci úspěšného odborníka na permanentní make-up. Právě proto je výběr kvalitního profesního školení tolik důležitý. 

65 (2)

Certifikované instruktorky

Celým kurzem vás provedou certifikované školitelky s bohatou praxí, zkušenostmi, vytříbenou technikou i citem pro estetiku. Díky nim získáte vše, co potřebujete pro rychlý start a rozvoj v této profesi.

424

Moderní technologie a vybavení

Perfektně vypadající permanentní make-up se neobejde bez použití kvalitních pigmentů, a moderních přístrojů. Naučte se právě s těmito nástroji pracovat a získejte výhodu už na startu.

65 (3)

Praktická cvičení na modelkách

Po tréninku na latexu studenti přechází k práci na skutečných modelkách. Právě na tuto část klademe obrovský důraz. Vlastní praxe je totiž nenahraditelná. Využijte možnosti získat ji pod dohledem lektorky.

lipstick (1)

Individuální přístup

Studijní skupinky jsou malé z velmi dobrého důvodu - instruktorky mají dostatek času a prostoru věnovat se studentům jednotlivě a intenzivně, pomoci jim odstranit počáteční chyby a rozvíjet jejich potenciál.

686867

Certifikace a uznání

Po absolvování kurzu od Gala Studia Pro získáte certifikát. Po dohodě je možné kurz zakončit akreditovanou profesní zkouškou, na základě které lze otevřít živnost zaměřenou na aplikaci PMU..

646464

Informace o novinkách a trendech

Abyste se mezi konkurencí prosadili, svou pozici si udrželi a zvýšili své příjmy, je nutné držet krok s vývojem v oblasti PMU. Na kurzu vám prozradíme, jaké trendy jsou aktuální a jak je sami sledovat.

Jaká je za kurz permanentního make-up cena

Cena jednotlivých kurzů se odvíjí od typu permanentního make-upu a školených technik. Bližší informace najdete v tabulce.
Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1
  • Základní kurz permanentního make-upu PMU OD NULY 39000 czk
Kurz Hairstrokes by device
  • Kurz Powder brows 25000 czk
  • Kurz SHADOW EYELINER & CAT EYE 25000 czk
  • Kurz Velvet lips by Elvíra 25000 czk
  • Kurz Mini tetování pro mistry PMU 15000 czk

Kurz PMU a recenze od našich studentek

Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1
Podívejte se, co o našich kurzech říkají jejich absolventi.
Silvie Malíková
Silvie Malíková
Read More
Když jsem se rozhodla pro nové služby ve svém salonu, jsem šťastná za to, že jsem si ke svému růstu vybrala Gala studio pro. Kurz je neskutečně nabušený informacemi. Dokonale vyladěný. Gala i Elvíra se mi po celou dobu kurzu intenzivně věnují, vysvětlují, radí… Za mě je to nejlepší kurz, kterým jsem kdy prošla. Blížíme se ke konci kurzu a já už teď vím, že mi to bude chybět… Ale vím, že se nevidíme naposledy. Doufám, že vytvoří další kurzy, na kterých se zase potkáme…

Rozšiřte si vzdělání a pomáhejte ostatním ženám plnit si své sny být krásnější

Permanentní make up kurz - výsledky prací našich studentek

Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1
Po celou dobu studia se vám maximálně věnujeme. Díky intenzivní výuce a individuálnímu přístupu naše studentky dosahují takových výsledků.

Jaké možnosti kurzů permanentního make-upu v Praze nabízíme a jak probíhají?

Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1

Podívejte se základní informace o kurzech permanentního make-upu rtů, obočí a očních linek. Vyberou si jak úplní začátečníci, tak profesionálové, kteří chtějí rozšířit nabídku svých služeb.

closed-eyes-with-lashes-and-brows 1

Základní kurz permanentního make-upu PMU OD NULY

Během 3 dnů se naučíte 3 základní techniky permanentního make-upu - pudrové obočí, meziřasovou oční linku a akvarelové rty.

permanentní make-up v Praze - Galastudiopro

Kurz Hairstrokes by device

Čekají na vás 3 dny věnované jediné technice - vláskování obočí strojkem. Jde o nejžádanější techniku permanentního make-upu, díky které získáte nové klienty.

4654654

Kurz Powder brows

Celé 2 dny se budeme věnovat nejpopulárnější technice permanentního make-upu, a sice pudrovému obočí. Nenechte si ujet vlak a ovládněte tento trend na jedničku.

424

Kurz SHADOW EYELINER & CAT EYE

Během 2 intenzivních dnů budete studovat dvě nejžádanější techniky permanentních očních linek - klasickou linku Cat eye a linku se stínem. Proniknete do tajemství jejich aplikace a naučíte se správně volit jejich tvar na základě jedinečných rysů klientek.

galips (6)

Kurz Velvet lips by Elvíra

Rozšiřte svou nabídku o autorskou techniku PMU rtů od Elvíry - Velvet lips! Pro její intenzivní výuku jsme vyhradili 2 dny.

43435

Kurz Mini tetování pro mistry PMU

Užijte si 2 dny intenzivního kurzu mini tetování, během kterých se naučíte všechna jeho tajemství. Kurz je přizpůsoben mistrům PMU, kteří si po absolvování budou moci tento typ služby přidat do svého portfolia.

FAQ - Permanentní make-up kurz Praha

Kurz permanentního make-upu v Praze obrázek 1
Máte ohledně pořádaných kurzů otázky? Odpověď na ně možná najdete této sekci věnované FAQ.

Vzhledem k tomu, že při výkonu permanentního make-upu dochází k porušení integrity kůže, je pro účast na kurzu vyžadováno:

  • Zdravotnické vzdělání (lékař, zubař, všeobecná sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, asistent).
  • Vzdělání či osvědčení o kvalifikaci v oboru kosmetička, ukončené maturitní zkouškou.
  • Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou, dále rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT v oboru kosmetička. 
Předchozí zkušenosti s permanentním make-upem nejsou podmínkou.
Veškeré materiály, které pro kurz potřebujete, vám připravíme. Na praktickou část kurzu si studenti sami zajišťují modely/ky, ale s tímto vám můžeme pomoci.
Nováčci často špatně volí odstín pigmentu a nesprávně jej aplikují. Nejčastějším chybám v těchto 2 zásadních oblastech se budeme v rámci kurzů důkladně věnovat.

Nebude chybět část zaměřená na ošetření pokožky před a po zákroku, celkovou hygienu a další problematiku spojenou s aplikací permanentního make-upu, aby i nováčci dokázali klienty informovat o všech aspektech procedury, včetně možných rizik a komplikací.