Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení!

Usilovně přemýšlíte, jak urychlit růst obočí? Chcete, aby bylo co nejdříve husté a krásné? Aby vypadalo dokonale a zvýraznilo váš přirozený půvab přesně tak, jak to vídáte u nádherných modelek, hereček a dalších celebrit? Dosáhnout toho samozřejmě můžete. A my vám rádi ukážeme jak!

Vysvětlíme vám, čím lze růst obočí co nejvíce podpořit. Navrhneme kosmetické metody, jimiž můžete nedokonalé obočí rychle vylepšit. A samozřejmě, že vám také řekneme, které z těchto metod jsou pro dosažení perfektního výsledku nejlepší! 

Nemáte dost trpělivosti a chcete mít nádherné obočí co nejdříve?

Oslovte naše specialisty – navrhnou vám optimální řešení!

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Jak urychlit růst obočí přirozenou cestou?

Asi je vám jasné, jak důležitou roli hraje obočí ve výrazu lidské tváře. Pokud péči o něj věnujete dostatek úsilí, může se váš obličej proměnit k nepoznání. Záleží přitom jak na hustotě a barvě, tak i na zvoleném způsobu úpravy.

Že zatím netušíte, jak si upravit obočí, abyste nenapáchali více škody než užitku? Nevadí. K tomu se dostaneme později. Díky dlouholetým zkušenostem dobře víme, co je pro konkrétní typ tváře nejvhodnější a proto vám dokážeme doporučit to nejlepší řešení. Řešení přímo pro vás!

Než se však svěříte do rukou odborníků, zkuste se podívat, jak je možné obočí vylepšit přirozenou cestou. Jak zrychlit jeho růst, aby zhoustlo a získalo na objemu. Řídké a příliš úzké obočí už totiž dávno vyšlo z módy! 

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 3
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Za jak dlouho doroste obočí? Obvykle za 3 až 4 měsíce!

Po mnoha kosmetických úpravách je vaše obočí moc jemné a řídké? A zajímá vás, za jak dlouho asi tak doroste? Může to být sice různé, ale odborníci nejčastěji hovoří o třech až čtyřech měsících. Pokud jste ale kdysi podlehli módnímu trendu, který velel mít místo obočí jen úzké čárky, a vytrhávali jste si ho až příliš důkladně, možná se načekáte o dost déle. Chcete proces „obnovy“ urychlit?
Podívejte se, jaké přirozené cesty můžete vyzkoušet:
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 7

Kvalitní výživa je základ – takže dbejte na to, aby byla pestrá, vyvážená a plná důležitých vitamínů a minerálů (vitamíny A, C a E, dále vitamín H – biotin, vápník).

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 9

Upravte životní styl – protože to, jak žijete, ovlivňuje celý váš organismus. Jste neustále ve spěchu? A víte, že permanentní stres škodí?

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 11

Nepodceňujte hydrataci – protože hydratovaná pokožka je základním předpokladem optimálního růstu vašeho obočí (dostatečně pijte, dopřávejte očnímu okolí kvalitní krémy).

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 13

Zkuste masáže a peeling – je totiž faktem, že masáž pomáhá stimulovat folikuly, z nichž obočí vyrůstá a že jemný peeling odstraňuje starou pokožku, která může bránit jeho rychlejšímu růstu.

Doroste vytrhané obočí zcela?

Jestliže jste to s vytrháváním obočí dříve přeháněli, možná se teď ptáte, zda vám doroste úplně, nebo jestli už bude jednou provždy řidší. My odpověď samozřejmě známe. Moc vás ovšem nepotěší. Pravda totiž je, že následkem nadměrného vytrhávání mohou některé folikuly (kořínky) časem zcela odumřít a chloupek z nich už tedy znovu nevyroste.

A co když to bude právě váš případ? Existují kosmetické metody, které si poradí se vším! Nebo nevíte, že lze dotvořit ztracené obočí tetováním? Je to rychlé, dostatečně vyzkoušené a vysoce efektivní řešení. 

Rádi byste zjistili, zda je pro vás tetování obočí vhodné?

Chcete vědět, v čem metoda spočívá? Neváhejte nás kontaktovat!
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Možnosti kosmetického zvýraznění obočí, když nemůžete nebo nechcete čekat

Nechce se vám čekat řadu měsíců až obočí doroste? Nemíníte trávit čas obavami, zda bude husté a pěkné jako kdysi? Nebo zkrátka čekat nemůžete, jelikož vám na perfektním vzhledu právě teď mimořádně záleží? Máme pro vás řešení!

Jak vypadají kosmetické metody, které si s vaším obočím poradí „na počkání“? Jak lze obočí upravit, vylepšit či zvýraznit? Pokud si necháte udělat permanentní obočí v Praze, budete mít na výběr z těchto metod: 

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 17

Laminace, barvení a líčení

Existují i jiné způsoby úpravy obočí. Ty už ale rozhodně nejsou tak dokonalé. Je však pouze na vás, zda se je rozhodnete vyzkoušet. Na dlouhodobý efekt, který v případě permanentního make-upu obvykle vydrží 1 až 2 roky, však můžete v takovém případě zapomenout. Zkusit můžete například toto:

Chcete pro sebe pouze to nejlepší?

Barvení, líčení ani laminace vám nestačí? Přemýšlíte, že dáte přednost spolehlivější a také trvanlivější metodě – permanentnímu make-upu? Neváhejte se na nás obrátit.

A že nevíte, jak se starat o permanentní make-up obočí? Přestože je nějaká ta péče samozřejmě nutná, nejde o nic složitého! V našem studiu vám s tím rádi poradíme.

Toužíte po dokonalém obočí, které zvýrazní váš přirozený půvab?

Navštivte naše studio – uvidíte, že se vaše přání může snadno vyplnit!

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Jaké jsou růstové fáze obočí

Jak už jsme uvedli, obecně platí, že celý cyklus růstu obočí trvá nějaké tři nebo čtyři měsíce. Má přitom tyto základní fáze:
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 21

Anagen – je obdobím „aktivace“ a hlavního růstu. Většinou trvá měsíc až měsíc a půl. Obočí dorůstá do původního „stanoviště“.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 23

Catagen – je fáze tzv. přechodová. Během ní se folikul posouvá blíže k pokožce a zmenší se. Zpravidla to netrvá déle než tři týdny.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 25

Telogen – je závěrečnou fází růstového cyklu. Trvá čtyři až osm týdnů. Z folikulů vyrůstají nové chloupky, zatímco ty staré vypadnou.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Obočí vám neroste vůbec? Vyhledejte odborníka!

Zmínili jsme tři základní fáze růstu obočí. Může se ale stát, že vám obočí přestane růst úplně. Přinejmenším na některých místech. A právě v takovém případě může být skvělým řešením permanentní make-up. Ať už si vyberete vláskování, kombinované „3D řešení“ nebo pudrové obočí, cena kosmetické procedury, její výsledek i dlouhodobý efekt vás zpravidla uspokojí. Pokud se svěříte do správných rukou, pak si určitě nebudete mít na co stěžovat.

Přesto je ale vždy dobré znát příčinu vašeho stavu. 

Když totiž obočí neroste vůbec, obvykle to znamená, že máte nějaký problém, který zasluhuje vaši pozornost. Někdy totiž svou situaci můžete zlepšit i sami, případně vám pomůže odborník. Na vině může být například:

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 29
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Pomohou na růst obočí babské rady?

Ptáte se, zda pomohou růst obočí urychlit „babské“ rady? Vždy se na ně spolehnout nelze, ale faktem je, že některé snad mohou fungovat. Ale vždy je potřeba brát v potaz, že jejich účinnost nemůže být ani zdaleka taková, jako u profesionálních procedur. Podívejte se, co lze vyzkoušet:
Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 33

Aloe vera – má veskrze blahodárné účinky. Gel z této rostliny naneste na obočí. Ideálně dvakrát za den.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 35

Šťáva z cibule – stimuluje vlasové folikuly. Dvakrát denně ji vetřete do obočí, několik minut masírujte a nakonec opláchněte.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 37

Ricinový olej – může obočí přirozeně zahustit. Malým kartáčkem do něj vetřete nepatrné množství oleje. Ale opatrně, aby se vám nedostal do očí.

Jak urychlit růst obočí, aby bylo husté a krásné? Najdeme pro vás ideální řešení! obrázek 1

Obraťte se na profesionály!

Nehodláte spoléhat na „babské“ rady a doufat, že obočí nakonec přece jen doroste? Nechcete čekat na zázrak? Stačí se obrátit na profesionály a nechat si udělat permanentní make-up obočí.

Pokud chcete zjistit, jak takové obočí vypadá, když ho vytvoří zkušení odborníci, přijďte se podívat k nám, do našeho kosmetického studia. Nebo se podívejte na ukázky permanentního obočí před a po.

Vysoce efektivní a nanejvýš spolehlivé postupy s dlouhodobým efektem, špičkové aplikační přístroje a pochopitelně jen takové barvy, které jsou založené na přírodní bázi. Patřičná kvalifikace, dlouholeté zkušenosti a také citlivý a individuální přístup. U nás to jsou naprosté samozřejmosti! 

Nechcete se už trápit nedokonalostí vašeho obočí?

Rezervujte si termín v našem studiu. Perfektní obočí můžete mít hned!