Odstranění permanentního make-upu v Praze

Máte pocit, že váš stávající PMU ani zdaleka nesplňuje vaše očekávání, nebo si jen na novou úpravu nemůžete zvyknout?

Provádíme profesionální odstranění permanentního make-upu. Váš problém odborně zhodnotíme a na základě našich mnohaletých zkušeností vám navrhneme optimální řešení. 

Odstranění permanentního make-upu v našem studiu se vám vyplatí

Removal of permanent makeup obrázek 1
Permanentní make-up je skvělým způsobem, jak zdůraznit krásu a výraznost obličeje, ale časem se preference, móda a vkus mění. Může se stát, že už nejste spokojeni se svým stávajícím PMU, a to je přesně ta situace, kde můžeme pomoci.
lipstick (1)

Svědomitý přístup k práci

K naší práci přistupujeme maximálně zodpovědně a samotné aplikaci předchází hned několik důležitých kroků, které zajistí nejlepší možný výsledek a minimalizuje riziko chyb. Stejně metodicky přistupujeme i k odstranění permanentních očních linek, obočí nebo tetování rtů.

123 (2)

Svěřte váš obličej do rukou odborníků

Tvář je vaší vizitkou. Chyby v této oblasti jsou nepřípustné. Všechny naše specialistky jsou zkušené profesionálky, kterým jde v prvé řadě o vaší spokojenost. Naším cílem je vždy dokonalý estetický výsledek, ať už preferujete nenápadnou přirozenost, nebo naopak extravagantní výraznost permanentního obočí.

65 (3)

Provádíme odstranění PMU obočí laserem

Laser je moderní lékařský přístroj, který dokáže efektivně odstranit nejen permanentní make-up rtů, obočí a linek, ale také tradiční tetování. Tato metoda je velmi účinná a relativně bezbolestná. Po absolvování všech doporučených aplikací PMU zcela zmizí nebo velmi významně vybledne.

65 (1)

Každý případ posuzujeme individuálně

K odstranění PMU používáme také remover, což je speciální kosmetický přípravek, který postupně “vytahuje” barvu na povrch. PMU není nutné vždy zcela eliminovat. V konkrétních případech je vhodnějším řešením překrytí PMU vhodnou barvu. Během této procedury upravíme také tvar.

123 (3)

Pokožku ošetřujeme s respektem

Ať už se jedná o tvorbu trendy 3D obočí, nebo odstranění permanentního make-upu laserem, jsme opatrné a šetrné, aby nedošlo ke zranění nebo zbytečnému podráždění pokožky. Při aplikaci laseru striktně dodržujeme veškerá bezpečnostní opatření. Obsluhu laseru má na starosti certifikovaná specialistka.

43435

Kvalitní pigmenty a špičkové vybavení

Pokud se rozhodnete pro překrytí místo odstranění permanentního make-upu, máte jistotu, že vám do kůže aplikujeme certifikované pigmenty s pomocí špičkových přístrojů a tetovacích strojků. Pigmenty jsou dostupné v různých barevných odstínech, které jsou vhodné pro různé fototypy pleti.

Ukázky naší práce odstranění permanentního make-upu laserem

Removal of permanent makeup obrázek 1
O našich kvalitách se můžete přesvědčit v galerii níže, kde najdete autentické fotografie (se svolením našich klientek) ošetřovaných oblastí před a po úpravě/odstranění.

Nelíbí se vám tvar či barevný odstín PMU?

Pokud se necítíte dobře ve vlastní kůži, nemusíte čekat měsíce až roky, až pigment samovolně vybledne. Rezervujte si termín odstranění tetování obočí ještě dnes!

Váháte, zda podstoupit odstranění microbladingu? Recenze našich klientek rozptýlí vaše pochybnosti

Removal of permanent makeup obrázek 1
Hodnocení našich klientů je přínosnou zpětnou vazbou, která nás nutí na sobě neustále pracovat. Stejně jako my i vy můžete čerpat užitečné informace z recenzí našich služeb.
Úžasný přístup,. profesionálni studio, skvěle provedená práce. Určitě doporučuji! Hanka.
Hana Turnerova
Hana Turnerova
2023-10-02
Naprostá spokojenost s práci specialistky Elvíry: PMU obočí, rtů a meziřasové linky jsou dokonalé 😍 děkuji mockrát!
Elizaveta Urbanová
Elizaveta Urbanová
2023-07-24
Skoro se nedá slovy popsat, jak spokojená a nadšená jsem. :) Byla jsem u paní Galy na opravě očních linek po jednom nejmenovaném pražském salónu. Už od příchodu se člověk cítí velice příjemně, paní Karina je velice milá, přívětivá, můžete si zde dát i kávu, něco k pití. Vše je moc hezky zařízené, co mě nejvíc potěšilo, je fakt, že se cítíte vítáni a že Vás někdo opravdu poslouchá a snaží se s Vámi přijít na nejlepší možné řešení. Navrhne nějaké varianty, ale nic Vám nenutí, je vidět, že je jednoduše profík. S výsledkem jsem více než spokojená, už nikdy nikam jinam. :) Je skvělé cítit se skvěle. :) Mockrát děkuji!
Eliška Provazová
Eliška Provazová
2023-05-19
Už dlouho jsem neměla z něčeho tak velkou radost jako z permanentního make-upu od GalaStudio Pro. Mám oční linky, obočí i rty a vše vypadá dokonale. Přístup skvělý, útulné prostředí, vše k maximální spokojenosti. Lituji jedině toho, že jsem tak dlouho váhala. Doporučuji, pohled po ránu do zrcadla k nezaplacení 🤩❤️
Barbora Morkusová
Barbora Morkusová
2023-05-02
Děkuji za krásnou práci Elviry ,PM rtů a budu se těšit na další setkání
Iveta Skrivankova
Iveta Skrivankova
2023-04-05
Naprostá spokojenost! Byla jsem první na konzultaci, kde mi paní Gala poradila co by se ke mně nejvíce hodilo. Vybrala mi typ vláskování obočí. Vůbec to nebolelo a můžu říct, že jsem konečně moc spokojená s tím jak vypadá moje obočí. Studio je krásné a personál byl velmi profesionální. Moc děkuji a všem doporučuji❤️🌸
Eliška Gottwaldová
Eliška Gottwaldová
2023-02-17
Toto studio mohu všem vřele doporučit.Útulné místo, profesionální personál a s pernanentním make upek umí kouzla👌😍
Petra Malenínská
Petra Malenínská
2023-01-19
Opět veliké poděkování slečně Gale za skvělou profesionální práci. Tentokrát jsem si nechala dělat korekci horních očních linek a opět perfektní. Od Galy už mám PMU obočí a rtů a jsem velmi spokojená. Děkuji i Karin za milý a vstřícný přístup. Těším se na další návštěvu.
Pavlína Kotoučová
Pavlína Kotoučová
2022-11-14
Eva “Evča” Tomanová
Eva “Evča” Tomanová
2022-11-06
Studio je velmi pěkně a vkusně zařízeno a všichni jsou zde neuvěřitelně profesionální, milí a ochotní. Nechala jsem si udělat pudrové obočí a s výsledkem po korekci jsem velice spokojená. Paní Gala zohlednila všechna moje přání a odvedla skvělou práci. Určitě se budu vracet.
Hana S.
Hana S.
2022-09-22

Kolik stojí odstranění permanentního make-upu laserem? Cena se odvíjí od velikosti ošetřovaného místa

Removal of permanent makeup obrázek 1
Náklady na odstranění PMU laserem se někomu mohou zdát vysoké. K úplné eliminaci je nutné několik opakování. Počet nutných aplikací je zcela individuální. Laserová eliminace je finančně náročnější, ale zároveň je také nejúčinnější metodou, která garantuje perfektní výsledek.
Permanent makeup
 • Powder eyebrows 4500 czk
 • Interlash eyeliner 3500 czk
 • Watercolor lips 4500 czk
 • Overlay of PMU eyebrows from another salon 5500 czk
Permanent make-up Pro (Top specialist Gala)
 • Eyebrows (powdered eyebrows, threading or a combination) 5500 czk
 • Eyeliner (between the lashes, classic Cat Eye or with a shadow effect) 4000 czk
 • Lower eye line 2500 czk
 • Watercolor lips 5500 czk
 • Correction of permanent makeup for 1-3 months - 50% of the original price
 • Renewal of permanent make-up - 80% of the original price
 • Dermapigmentation - Masking of skin defects od 2000 czk**

  **the price is determined individually according to the area

 • Breast areola tattoo - Areola reconstruction od 4500 czk**

  **the price is determined individually according to the area

 • Trichopigmentation - Hair tattooing od 4000 czk**

  **the price is determined individually according to the area

 • Mini tattoo od 1500 czk**

  **the price is determined individually according to the area

 • Laser removal of permanent makeup 2000 czk/1 sezení
 • Removal/lightening of permanent make-up with a remover 2500 czk/1 sezení
 • Laser tattoo removal od 2000 czk/1 sezení

  **the price is determined individually according to the area

 • Carbon peeling 1800 czk/1 sezení

  package of 4 sessions = 6000 czk

Favorable offers
Package 1+1:
 • When ordering any two zones of permanent make-up with us, you will receive a 10% discount on the total amount (the discount applies only to the main procedures)
Package 3 zones complete:
 • When ordering permanent make-up for eyebrows, eyeliner and lips, you will receive a 15% discount on the total amount (discount only applies to main procedures)

Sledujte naše stránky a využijte akční slevové nabídky!

Aktuálně můžete ušetřit až 15 % z celkové ceny při objednání permanentního make-upu obočí, linek nebo rtů.

Jak probíhá odstranění PMU laserem?

Removal of permanent makeup obrázek 1
Laserové odstranění je obecně považováno za nejbezpečnější metodu, která efektivně eliminuje PMU a klasické tetování. Laser cílí pouze na pigment. Pokožka zůstane zcela neporušená, nedochází k jejímu zjizvení.
123 (4)

Průběh

Aplikace laseru je relativně bezbolestná. Nepříjemné pocity lze eliminovat nanesením lokálního anestetika. Laser působí přímo na pigmentové barvivo. Jednodušší je odstranění tmavých odstínů barviva. Laser si ale poradí i se starším, a tudíž světlejším pigmentem.

686867

Hojení

Aby vše proběhlo hladce, doporučujeme, abyste alespoň dva týdny před ošetřením laserem nepily kávu ani čaj. Vyhnout byste se měly také alkoholu a kouření. Pokud trpíte nějakým chronickým onemocněním, konzultujte váš záměr s ošetřujícím lékařem. Dodržením těchto doporučení se snižuje riziko komplikací na minimum.

lipstick (1)

Péče po proceduře

První tři dny po aplikaci byste neměly jít do sauny, bazénu ani lázní. Na ošetřené místo nenanášejte žádné přípravky, které obsahují alkohol. Pokud se pohybujete venku na přímém slunci, používejte po dobu minimálně dvou týdnů opalovací krém s vysokým SPF faktorem (minimálně 30). Po tuto dobu se cíleně neopalujte. Podívejte se i na článek, jak se starat o permanentní make-up obočí a další zajímavé postřehy a rady.

FAQ - odstranění PMU Praha

Removal of permanent makeup obrázek 1
Nenašly jste odpověď právě na váš dotaz? Připravili jsme si pro vás stručné odpovědi na nejčastější otázky.
Míra bolestivosti je velmi individuální. Většina klientek popisuje, že cítily štípání a pnutí kůže. Pro zmírnění těchto nepříjemných pocitů před aplikací aplikujeme lokální anestetikum, které ošetřovanou oblast dočasně znecitliví.
Mezi jednotlivými aplikacemi laseru je nutné dodržet rozestup 1 až 2 měsíce. Vnější hojení probíhá během prvních 72 hodin, k úplné regeneraci pokožky dochází zhruba po měsíci.
Laser může obsluhovat pouze kvalifikovaný personál. Špatná manipulace může způsobit popáleniny nebo změny pigmentace kůže. Obecně lze ale laser považovat za zcela bezpečný s minimem vedlejších účinků. Po aplikaci může být pokožka zarudlá. Tento problém zpravidla sám odezní do pár hodin.

Poslední příspěvky